search
English Russian Slovensky

O nás

MEDINT PRO, a.s. získal svoje medzinárodné postavenia vďaka individuálnemu a osobitému prístupu k svojim partnerom lekárom ako aj pacientom. V spoločnosti pracujú medicínsky profesionáli ako aj manažéri, ktorí majú jasný cieľ: pomáhať deťom a dospelým pacientom trpiacim defektami srdca ako aj poruchami periférneho arteriálneho a vaskulárneho riečiska. Pracujeme nielen na dostupnosti najlepších pomôcok a najlepších spôsoboch ako najefektívnejšie liečiť tieto ochorenia neinvazívne, ale pracujeme aj na školení lekárov a zdravotníckeho personálu.

MEDINT PRO, a.s. sa špecializuje na neinvazívnu kardiochirurgiu a rádiológiu a tiež rozširuje svoje pôsobenie aj do nových oblastí ako sú gastroenterológia a onkológia. Dodávame spektrum intervenčných pomôcok od renomovaných spoločností, ako sú:

 - Occlutech GmbH (Nemecko),
 - Andramed GmbH (Nemecko), 
 - AngioDynamics (USA), 
 - AndraTec GmbH (Nemecko),
 
Tieto intervenčné pomôcky pre minimálne invazívnu liečbu štrukturálnych srdcových vád a porúch periférnej vaskulatúry pomáhajú zlepšiť stav pacientov, skrátiť dĺžku hospitalizácií a zrýchliť uzdravenie. Prinášajú signifikantnú výhodu v liečbe najčastejších vrodených "dier v srdci" ako sú atriálne defekty septa, patent foramen ovale a ventrikulárne defekty septa. MEDINT PRO, a.s. prináša tieto inovatívne produkty v krajinách ako Slovensko, Slovinsko, Bulharsko, Rumunsko, Moldavsko, Rusko, Ukraina, Bielorusko, Kazakchstan, Estónsko, Litva, Lotyšsko, Kirgiz, Gruzínsko, Arménsko, Uzbekistan, Tadžikistan, a Azerbajdžan.

MEDINT PRO, a.s. školí a podporuje lekárov a zdravotnícky personál, a ponúka konzultácie s našimi partnerskými špecialistami (proktoring). 
 

contactContacts
Address
MEDINT PRO a.s.

Za kasarnou 1
Bratislava
831 03
Slovakia
Phones
+421 33-734-24-11
+421 33-734-24-10
contactNews
07.12.2017
Andra2Balloon PTA catether is a two-lumen catheter with a dimensionally stable (semi-flexible) ballo ...


Created by: Mobile Creative Media, a.s.